E-Katalog
Bens'in Ayrıcalıklı Dünyasına Hoşgeldiniz.

Hakkımızda

BENSHakkımızda

Bensüs Kağıt ve Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. ; kendini sürekli geliştirip büyümeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektöründe hızlı ama emin adımlarla ilerleyen, gıda ambalaj üretim alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Gıda ambalaj malzemesi alanında, kek, çikolata, şekerleme kapsülü; pasta altlığı, kuru pasta, yaş pasta ve baklava kutusu ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Sürekli iyileştirme ve maksimum kalite, gıda ve ürün güvenliği anlayışı ile “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” “ISO 2200 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” ve “BRC-PM Ambalaj ve Ambalaj Malzemeleri için Global Standart” sistemlerine sahiptir.

Teknolojimiz ve gelişen sistemlerimiz, kurumsal yapımızın vezgeçilmez bir parçasıdır. Alanında son derece profesyonel ekibimiz, BENSÜS Kağıt ve Ambalaj San. Ltd. Şti. Kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktadır.
Müşteri odaklı bir misyon benimseyen BENSÜS Kağıt ve Ambalaj San. Ltd. Şti. %50 üretim %50 hizmet anlayışıyla yola çıkarak müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılamayı kendine hedef belirlemiştir.
BENSÜS Kağıt ve Ambalaj San. Ltd. Şti. Bu yaklaşımıyla kurulduğu tarihten bugüne kadar; pasta, çikolata, şekerleme, baklava ambalaj malzemesi ile pastacılık endüstrisinde yer alan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına ambalaj çözümleri sunmaktadır.